بلاگ تخصصی اگزیف, تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری

معرفی فلاش های گودکس V1Pro Flash و SU-1 Sub-Flash

معرفی فلاش های گودکس V1Pro Flash و SU-1 Sub-Flash

فلاش Godox V1Pro، به‌روزرسانی یکی از محبوب‌ترین فلاش های گودکس Godox V1 است که به تازگی معرفی شد. دارای همان سر گرد نسخه اصلیاست که از دلایل اصلی محبوبیت Godox V1 است. فلاش Godox V1Pro همراه با برخی عملکردها و به روز رسانی های ساختاری قابل توجه ارائه می شود.

فلاش گودکس V1Pro Flash

چشمگیرترین به روز رسانی V1Pro گنجاندن SU-1 Sub-Flash است که به جلوی V1Pro متصل و به عنوان پرکننده کمکی عمل می کند. خروجی SU-1 از 1/1 تا 1/128 قابل تنظیم است. با تنظیم +/- 3 EV یک گزینه عالی برای عکاسی پرتره است که در آن نور پرکننده دوم و جداگانه می تواند برای متعادل کردن نور سوژه شما مفید باشد.

SU-1 Sub-Flash

باتری

سایر به‌روزرسانی‌های کلیدی V1Pro مربوط به تامین انرژی است. دارای یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ جدید VB30  است. باتری توانایی تا 100 فلاش متوالی با تمام توان را دارد. این یک جهش بزرگ از 40 فلاش متوالی V1 اصلی است. این ویژگی برای کسانی که از فلاش برای عکاسی از سوژه های متحرک استفاده می کنند بسیار سودمند است.

V1Pro همچنین دارای یک پورت برق خارجی جدید است. ایت پورت با باتری لیتیوم یونی PB960 PROPAC برای زمان‌های بازیافت سریع‌تر و فلاش‌های بیشتر در هر بار شارژ سازگار می باشد. باتری VB30 همچنین دارای طراحی جدید است که پورت شارژ USB-C را درست روی باتری قرار می‌دهد و شما را از حمل شارژر اضافی هنگام جابجایی نجات می‌دهد.

فلاش V1Pro با باتری لیتیوم یون PB960 PROPAC
فلاش V1Pro با باتری PB960 PROPAC

سازگاری

فراتر از این به‌روزرسانی‌ها، V1Pro از اکثر مشخصات V1 اصلی برخوردار است. از این ممشخصات می توان به قدرت 76 واتی ، چرخش 330 درجه و قابلیت تنظیم از -7 تا +120 درجه اشاره کرد. سایر ویژگی های نسخه اصلی مانند چراغ مدل‌سازی LED یکپارچه 2 واتی، نمایشگر LCD برای بررسی تنظیمات و پورت همگام‌سازی 2.5 میلی‌متری برای راه‌اندازی سیمی را دارد. از همگام‌سازی با سرعت بالا تا 1/8000 ثانیه نیز پشتیبانی می کند. فلاش همچنین دارای یک گیرنده داخلی 2.4 گیگاهرتزی است که با سیستم رادیویی بی سیم Godox X کار می کند و از طریق تریگرهای جداگانه مانند XPro TTL فعال می شود. این فلاش مانند اکثر فلاش های گودکس با سیستم های مختلف TTL از جمله Canon، FUJIFILM، Nikon، Olympus و Panasonic و Sony سازگار است.  می توان از کیت لوازم جانبی AK-R1 برای تغییر خروجی نور استفاده کرد.

کیت لوازم جانبی AK-R1
کیت لوازم جانبی AK-R1
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *