امنیت در پرداخت

علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت اگزیف، دارا بودن جواز کسب معتبر صنفی و نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد.
نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا شده و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار میگیرد. برای اطمینان بیشتر بعد از دریاف این نشان شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت اگزیف با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید
همچنین اگزیف تحت عنوان تصویر برتر در گذشته با بیش از 12 سال سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت دوربین و لوازم جانبی نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد اگزیف استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را فقط در مورد همین مطلب ارسال کنید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید. نظرات شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده خواهد شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید