هگزا کوپتر ماتریس 600

 
هگزا کوپتر ماتریس 600
exif.ir
پرنده شرکت DJI،ماتریس 600 می باشد. این هلی شات جدیدا رونمایی شده برای عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای طراحی شده است. طراحان خلاق شرکت DJI ماتریس 600 را بگونه ای طراحی کرده اند تا با کنترل کننده A3، سیستم انتقال داده LIGHTBRIDGR2، باطری های هوشمند در کنار SETUP  راحت بهترین نتیجه را برای کاربر حرفه ای به ارمغان بیاورد.
یکپارچگی در طراحی
exif.ir
طراحی جالب و جدید کمپانی DJI به گونه ایست که کاربر پرنده M600  را برای پرواز در کمترین زمان ممکن آماده سازی کند. 2 خصوصیت جدید هلی شات ماتریس 600 یکی ضد گرد و غبار بودن این پرنده و سیستم خنک کننده موتور می باشد. این هلی شات به راحتی می تواند تا 6 کیلوگرم وزن را تحمل کند.
پرواز امن هوشمند
exif.ir
در ساخت هلی شات M600 از امواج سینوسی بهره برده شده، ESC های هوشمند به دقت بیشتر و امنیت پرواز به واسطه سیستم پرواز A3 کمک می کند. سازندگان DJI  امکان ارتقای A3 هلی شات ماتریس 600  را برای بهتر شدن کنترل هلی شات نیز ایجاد کرده اند.
زمان پرواز افزایش یافته و محدود انتقال گسترده
exif.ir
پرواز M600 بطور تخمینی تا 5 کیلومتر از دستگاه کنترل کننده با کیفیت تصویر HD و بدون هیچ اختلالی در تصویر و صدا تضمین شده است.
برای طولانی تر شدن زمان پرواز کمپانی DJI از 6 باطری هوشمند کوچک استفاده کرده است. تا به هر جایی که نیاز است هلی شات بتواند پرواز کند. برد توزیع انرژی جدید نصب شده بر روی هلی شات به دستگاه اجازه می دهد تا تنها با یک فشار همه باطری ها را روشن کند و حتی در حین پرواز نیز شما می توانید تک تک باطری ها را کنترل کنید.
انتقال حرفه ای تصاویر HD

exif.ir
DJI، با کمک گرفتن از سیستم فوق پیشرفته LIGHTBRIDGE2  ، تصاویر HD را با نرخ فریم بالا انتقال می دهد.
نرم افزار کنترل کننده قدرتمند
همچون سایر محصولات شرکت DJI، هلی شات M600 نیز از نرم افزار DJI GO  و DJI ASSISTANT 2 پشتیبانی می کند. با استفاده از این نرم افزارها کاربر می تواند به LIVE VIEW ،وضعیت باطری ،قدرت سیگنال انتقال مستقیما دسترسی داشته باشد.
نرم افزار DJI GO  همچنین یک مرکز کنترل دوربین هست، دسترسی به سرعت شاتر ، ISO، گرفتن عکس یا فیلمبرداری از سایر قابلیت های نرم افزار است.
نرم افزار جدید DJI ASSISTANT 2 قابلیت بروزرسانی سیستم عامل پرنده و سیستم زمینی را نیز بطور خودکار دارا می باشد.
بروزرسانی بی نهایت
هگزا کوپتر M600 بطور کامل با پردازنده SDK شرکت DJI سازگاری دارد. و با اتصال به پورت های CANوAPI سیستم سنسورها نیز قابل بروزرسانی هستند.
خصوصیات فیزیکی
exif.irوزن این پرنده با احتساب 6 باطری حدودا 9-9.5 کیلوگرم است. (با باطری مدل TB475 ، 9100 کیلوگرم و با باطری مدل TB485 ، 9600 کیلوگرم) تحمل وزن پرنده در حالت برخواستن از زمین 15.100 کیلوگرم می باشد.
گیمبال هایی که توسط M600 پشتیبانی می شوند ZENMUSE X3 ،سری ZENMUSE X5 ، ZENMUSE XT ، RONIN MX ، ZENMUSE 215 .
exif.ir
بلندترین ارتفاعی که ماتریس 600 می تواند طی کند 2500 متر بالاتر از سطح دریاست که در تناسب با سایر هلی شات شرکت DJI واقعا نرخ شگفت آوری است . بیشینه سرعت پرنده نیز 18M/S است یعنی حدودا (64.8 کیلومتر) البته در صورت عدم وزش باد.


کانال تلگرام  تخصصی عکاسی و فیلمبرداری اگزیف: 

http://telegram.me/joinchat/ByYFOzvWrcNmdKEZ45b7Uw


نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را فقط در مورد همین مطلب ارسال کنید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید. نظرات شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده خواهد شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید