کمپانی DJI از اولین مونوپاد موبایل خود به نام Osmo رونمایی کرد

کمتر از یک سال پیش کمپانی DJI مونوپادی بانام DJI Osmo Camera برای دوربین را ارائه کرد و حالا DJI این مونوپاد را برای گوشی‌های هوشمند ارائه کرده است. یکی از نکات قابل‌توجه در این مونوپاد قابلیت لرزش گیر آن است.

سیستم لرزش گیر دست که بر روی این مونوپاد قرارگرفته است دارای سه محور است که باعث به وجود آمدن حرکات نرم‌تر در فیلم‌برداری و عکس‌های واضح‌تر می‌شود.

EXIF.IR/1


محور سه‌گانه لرزش گیر این مونوپاد؛ حرکات دست را به‌شدت کم می‌کند و یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه این مونوپاد است.

EXIF.IR/2اگر شما از حالت Action Selfie برای عکاسی استفاده کنید می‌توانید با اپلیکیشنی که این کمپانی ارائه کرده است عکس‌های خود را ویراش کنید. می‌توانید این اپلیکیشن را برای اندروید و iOS ازاینجا دانلود کنید.

EXIF.IR/3


EXIF.IR/4


اپلیکیشنی که معرفی شد علاوه بر حالت‌های مختلف عکاسی که دارد؛ قابلیت عکس‌برداری در حین فیلم را نیز دارد. از دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن ایجاد ارتباط و سوییچ کردن دوربین پشت و جلو گوشی هوشمند است. در این اپلیکیشن امکان تنظیم ایزو، وایت بالانس و سرعت نیز مقدور است.

EXIF.IR/5با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید حالت‌های مختلف عکاسی مانند پرتره، استاندارد و بسیاری از حالت‌های دیگر را برای عکاسی انتخاب کنید.

این مونوپاد کمپانی DJI با هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS سازگاری دارد و می‌توان گوشی‌های هوشمندی با ابعاد بین 2.31 اینچ تا 3.34 اینچ را بر روی آن قرارداد. این مونوپاد باقیمت 299 دلار به فروش می‌رسد.


EXIF.IR/6


منبع:Petapixel

تهیه شده توسط اگزیف

سایت فروشگاه دوربین اگزیف:

http://exif.ir/سایت آموزشگاه عکاسی و فیلمبرداری

http://amoozesh.exif.ir/اینستاگرام فروشگاه دوربین اگزیف:

https://www.instagram.com/exifstore/کانال تلگرام  تخصصی عکاسی و فیلمبرداری اگزیف

http://telegram.me/joinchat/ByYFOzvWrcNmdKEZ45b7Uwارتباط با کارشناسان فروش فروشگاه دوربین اگزیف:

02166731959

نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را فقط در مورد همین مطلب ارسال کنید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید. نظرات شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده خواهد شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید