ترکیب کمپانی‌های DJI و هاسلبلاد در عکس‌برداری هوایی!

EXIF.IR/djihassycombo-800x420

امروزه تصویربرداری‌ها و عکاسی‌های هوایی یکی از پرمخاطب‌ترین‌ها هستند. کمپانی‌های DJI و هاسلبلاد اولین بسته عکس‌برداری هوایی خود را به بازار معرفی کردند که شامل تجهیزات پرواز DJI MATRICE 600(M600) و دوربین هاسلبلاد A5D مدیوم فرمت است.

این فرصت یک فرصت بی‌نظیر برای هر دو کمپانی است، چون هر دو آن‌ها درزمینهی فعالیت خود بزرگ و موفق هستند و بی‌شک این ترکیب، ترکیب بسیار خوب و بی‌نقصی خواهد بود.

EXIF.IR/headon-800x406
هگزا کوپتر DJI M600 دارای 6 باتری و سیستم جابه‌جایی هوشمند و قدرتمندی است و اپلیکیشن آن برای دستگاه‌های هوشمند نیز ارائه می‌شود و هم‌چنین مجهز به سیستم شد گردوغبار است.

دوربین هاسلبلاد A5D در ماه ژوئن سال 2015 معرفی شده است، این دوربین یک سنسور بزرگ بر روی یک بدنه جمع‌وجور است و هم‌چنین بدنه این دوربین نیز ضد گردوغبار است.

EXIF.IR/thecamera-800x492

این دو کمپانی در سال 2015 نیز باهم همکاری در این زمینه داشته‌اند. قطعاً همکاری با شرکت هاسلبلاد برای هر کمپانی افتخار بزرگی خواهد بود.منبع:petapixel
تهیه شده توسط اگزیف

سایت فروشگاه دوربین اگزیف:

http://exif.ir/سایت آموزشگاه عکاسی و فیلمبرداری

http://amoozesh.exif.ir/اینستاگرام فروشگاه دوربین اگزیف:

https://www.instagram.com/exifstore/کانال تلگرام  تخصصی عکاسی و فیلمبرداری اگزیف

http://telegram.me/joinchat/ByYFOzvWrcNmdKEZ45b7Uwارتباط با کارشناسان فروش فروشگاه دوربین اگزیف:

02166731959


نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را فقط در مورد همین مطلب ارسال کنید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید. نظرات شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده خواهد شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید